Facebook

Home ŽENY

Vítej v sekci ŽENY

Chceš-li rozvíjet popřípadě znovuobjevit svou ženskost, přirozenost, krásu, své talenty, sílu, tvořivost, něhu a křehkost, svůj rytmus, spontánnost, divokost, svou lásku - lásku k sobě i druhým, jsi tu správně!

Přijmi pozvání do kruhu ŽEN,

Kde můžeš tancem rozproudit svou energii,

kde se můžeš inspirovat životními zkušenostmi a příběhy jiných žen,

kde můžeš nechat hýčkat své tělo masáží

kde se můžeš v meditaci spojit sama se sebou.


Pokud ráda tvoříš, jistě tě zaujme velmi kreativní a jednoduchá technika-malování horkým voskem – Enkaustika.

Jestliže se ráda inspiruješ a toužíš zdokonalovat svůj život, jistě si vybereš z naší široké nabídky seminářů osobního rozvoje-viz. hlavní nabídka.

Pokud máš ráda pohyb, jsi srdečně zvána na pravidelné úterní hodiny čchikungu.

 

„Bez ohledu na to, jakou společenskou kulturou je žena ovlivněna, intuitivně rozumí smyslu slov divoká a žena. Stopy, které následuje každá z nás, patří tomu divokému, nespoutanému a vnitřně instinktivním .

Přestože jsme možná již zapomněly, jak jí nazývat, přestože neodpovídáme, když volá naše jméno, hluboko v nitru jí známe a toužíme po ní. Víme, že patří k nám a my k ní. Jsou chvíle, kdy jí zažíváme a šílíme touhou si ji podržet. U některých žen se tato životodárná chuť divočiny objevuje během těhotenství, při výchově potomků, v průběhu zázračného období proměny v sebe samu nebo při hýčkání mileneckého vztahu. Někdy ji též vnímáme pomocí zrakových vjemů, při pohledu na nesmírnou krásu, přichází k nám také zvukem, hudbou.

Pokud jí ženy jednou ztratily a pak opět nalezly, budou bojovat a dělat vše pro to, aby si ji udržely již navždy. Jakmile ji znovu získaly zpět, už ji nepustí, neboť s ní jejich tvůrčí život kvete. Jejich vztahy nabudou významu, hloubky a zdraví. Cyklus sexuality, tvořivosti, práce a her je obnoven.“

Z knihy „Ženy, které běhaly s vlky“ – autorka Clarissa Pinkola Estét, Ph.D.

 

 

Aktuálně probíhají pravidelná měsíční setkání ženského kruhu - viz zde.

Nabídka kurzů orientálního tance a dalších tanců bude otevřena, jakmile se nám lektorka vrátí z mateřské dovolené.

 

Založeno na Joomla!. Designed by: download joomla themes ThemZa  Valid XHTML and CSS.