20. 5. 2022 KOMUNITNÍ ODPOLEDNE S PUTOVÁNÍM

 

Komunitní odpoledne bylo jakési

"setkání po čase".

Společné doprovázené poutě v jiném kabátě. Vše se proměňuje, a tak jsme nesedli na vlnu změny a v pátek 20.5.2022 jsme prožili komunitní odpoledne s putováním. Sešli jsme se v krásných prostorech zahrady Medou a spolu s kamarády z Medou a lidmi, kteří přijeli z Prahy a místního okolí jsme prožili nádherný den.

Bylo to setkání po delší pauze způsobené covidovou situací. Možná i právě proto neslo formu jakéhosi „setkání po čase.“  Někteří se viděli opravdu po letech. A tak jsme si všimli posunu, jaký každý z nás ve svém životě udělal.

V čem to bylo jiné? Jak vypadal ten nový kabát?

Hodně jsme si povídali. Mluvili jsme o tom, jak tvořit radost ve svých životech. Mluvili jsme o lehkosti, o tom, jak o sebe pečovat zvnějšku i zevnitř. Mluvili jsme konkrétně, co nám komu funguje. Užili jsme si vynikajícího koláče, osvěžující vody, smíchu a pohody.

Poté jsme se vydali na vozíčkářskou trasu v lesoparku Orlík. Zastavili jsem se u studánky a pokračovali dál. Mluvili jsme o proměně dnešní doby. Mluvili jsme o práci. Bylo velkou radostí vidět, jak pracovní naplnění těm, co dlouho nepracovali, pomáhá k rozvoji člověka ve všech směrech. Bylo skvělé slyšet, jak člověk na vozíčku aktivně dobrovolničí a jak ho tato služba proměňuje osobnostně do větší hloubky a klidu.

Odpoledne a pouť jsme uzavřeli opět v zahradě. V letním dni přišla vhod zmrzlina od paní ředitelky Medou. Posdíleli jsme své postřehy a prožitky. Byl to opravdu pěkný a smysluplný den.

Těšíme se zase na viděnou 1.7.2022. Připojíte se k nám? Jste srdečně zváni!

Děkujeme Nadačnímu fondu pro Pelhřimovsko za podporu celé akce!

 

FOTOGALERIE

 

 

O nás

Kruhcentrum, z. s
IČ: 02072491
Mírová 1247, 396 01  Humpolec 
Tel:   736 442 694, 776 780 801
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
BANKOVNÍ SPOJENÍ
Fio banka,a.s., číslo účtu: 2501138648/2010
Facebook logo

Newsletter