19. 5. 2018 ENNEAGRAM A JEHO VYUŽITÍ V BĚŽNÉM ŽIVOTĚ

           POZOR- kurz přesunut do místa bydliště lektorky. Kontakt na lektorku 603 117 483 !
         Sobota 19. 5. 2018 od 9:00 - 19:00 hod, Žďár nad Sázavou, náměstí Republiky 151/21   
           
         Enneagram je velmi hlubokým pomocníkem pro lidi na cestě k sebepoznání.
         Lektorka Mgr. Kateřina Bukáčková


Enneagram dovede velice přesně rozklíčovat, jakým způsobem se člověk jako malé dítě začal bránit před bolestí, kterou zažíval doma, ve škole či jinde, jaké masky si na své cestě nasadil a jakým způsobem zformoval své ego, aby se líbilo druhým nebo aby mu aspoň přineslo (falešný) pocit bezpečí.

Enneagram je tisíce let staré učení, které popisuje devět způsobů, jakými se utváří lidské ego, čeho se toto ego bojí a jaké strategie využívá, aby před tímto strachem uteklo. Tyto strategie jsou nám tak hluboce vlastní, že si je většinou ani neuvědomujeme.

Kolem 33. roku života nám již přinášejí více bolesti než domnělého bezpečí či lásky, ale protože strachy, před kterými utíkáme, jsou neuvědomované a strategie jsou naší myslí racionálně vysvětlené, většinou nám trvá velmi dlouho, než je vůbec začneme rozklíčovávat.

Enneagram je tak velmi hlubokým pomocníkem pro lidi na cestě k sebepoznání. Pomáhá jim poznat jejich vlastní obranné hry, zvědomit jim jejich strachy, aby před nimi už nemuseli utíkat, ale taky najít cestu ke svým blízkým, jejichž chování je někdy těžko pochopitelné či omluvitelné.

Během deseti hodin si společně prakticky ukážeme, co vlastně Enneagram je, jak funguje a podrobně se seznámíme se všemi devíti typy , jejich dary, pastmi i bolestí, jíž se vyhýbají. 

Povíme si velmi prakticky, co potřebují, aby mohly rozkvést, a co je jejich životním úkolem. Každý bude mít dostatek času a prostoru, aby sám sebe dovedl zařadit, nejen na základě teoretických informací, ale i prostřednictvím příkladů z terapeutické praxe, introspekcí a ilustrativních ukázek z filmů.

 

Cena: 900,- Kč/1 osoba, Součástí ceny je také cca 30 stran zpracovaných materiálů.

Cena zahrnuje: nápoje a drobné občerstvení.

 

Mgr. Kateřina Bukáčková

Lektorka, terapeutka, bylinářka, duchovní průvodkyně

Inspiruji ostatní k vědomému prožívání života ve všech oblastech života. Prostřednictvím vlastní duchovní zkušenosti, terapeutické metody Cesta, a práce s tělem pomáhám léčit stará traumata, bolesti těla i duše a provázet lidské bytosti na cestě domů. Kromě terapeutických nástrojů využívám také tisíce let staré nauky, například Enneagram či atmavičáru, které slouží jako jako ukazatelé a zkratky na duchovní cestě pro ty, kdo jsou připraveni. Enneagram znám už desítky let a poslední čtyři roky jej také prakticky využívám jako terapeutka. 

Vědomě pracuji také s jídlem a bylinami, už 8 let pořádám semináře, besedy a praktické kurzy vaření pro ty, kdo chtějí lépe porozumět cykličnosti přírody i své vlastní a uvést je do harmonie. Klasické vzdělání ve výživě jsem si doplnila o praktické znalosti alternativních výživových směrů, výživu podle energetických souvislostí, využívám také moudré rady našich babiček a bylinářskou znalost získanou ve Škole přírodních terapií a vlastní praxí.

 http://www.agape-poradna.cz/

 

 

O nás

Kruhcentrum, z. s
IČ: 02072491
Mírová 1247, 396 01  Humpolec 
Tel:   736 442 694, 776 780 801
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
BANKOVNÍ SPOJENÍ
Fio banka,a.s., číslo účtu: 2501138648/2010
Facebook logo

Newsletter